Ημερίδα Παρουσίασης Προγραμμάτων Αγωγής Υγείας και Δράσεων για την Αξιοποίηση της Καταξιωτικής Συστημικής Διερεύνησης στην Σχολική Κοινότητα

Κατηγορία: Καινοτόμες Δράσεις Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 22 Μαϊος 2018
 Η Διεύθυνση Π.Ε. Β' Αθήνας, μέσω της υπεύθυνης αγωγής υγείας (έγγραφο υπ' αρ. πρωτ. 3899/21-5-2018),  διοργανώνει  σε συνεργασία με το Δίκτυο Διαλόγου Αγωγής και Προαγωγής της Υγείας, ημερίδα παρουσίασης, αποτίμησης,  ανατροφοδότησης και διάχυσης καλών πρακτικών σχετικά με τα Προγράμματα Αγωγής Υγείας και τις δράσεις  που υλοποιήθηκαν  από τους/τις εκπαιδευτικούς της Διεύθυνσής μας, που επιμορφώθηκαν από το Δίκτυο Διαλόγου Αγωγής και Προαγωγής της Υγείας, στην Καταξιωτική Συστημική Διερεύνηση, κατά το σχολικό έτος 2017-2018.

Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 4 Ιουνίου 2018,και ώρες 18:00- 21:00 στο 3ο-4ο Δ.Σχ. Ν. Ψυχικού
( Καραθεοδωρή και Κώστα Ουράνη 16, τηλ. 210 6710275).

Επισυναπτόμενα:

Αφίσα