Προσλήψεις αναπληρωτών εκπαιδευτικών

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Σάββατο, 28 Σεπτεμβρίου 2019

Ο Διευθυντής Π.Ε. Β' Αθήνας, καλωσορίζει τους Αναπληρωτές Εκπαιδευτικούς που προσλήφθηκαν στη Διεύθυνση Π.Ε. Β' Αθήνας. Ευχόμαστε δύναμη και επιτυχία στο έργο σας. Σας ενημερώνουμε ότι η ανάληψη υπηρεσίας αναπληρωτών θα γίνει από Δευτέρα 30/09/2019 έως και την Τρίτη  01/10/2019 και ώρες 8:30-14:30, στα γραφεία της Διεύθυνσης, Λ. Κηφισίας 20 & Γκύζη 2ος όροφος. Για την αποφυγή συνωστισμού και μεγάλης αναμονής προτείνουμε οι εκπαιδευτικοί να προσέλθουν ανά ειδικότητα ως εξής:

08.30-11.30       ΠΕ60 ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ, ΠΕ70 ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ, ΠΕ08, ΠΕ79.01, ΠΕ86 ΠΕ91.01
11.30-14.30       ΠΕ60 ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ, ΠΕ70 ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

Παρακαλούμε τους αναπληρωτές εκπαιδευτικούς, αφού συμβουλευτούν το συνημμένο αρχείο σχετικά με τα δικαιολογητικά, να τα καταθέσουν μέσα σε φάκελο Α4 με λάστιχο. Για γρηγορότερη εξυπηρέτηση παρακαλούμε να καταθέσετε συμπληρωμένα και την ανάληψη υπηρεσίας, υπεύθυνη δήλωση, αιτήσεις κατά περίπτωση καθώς και τα ατομικά στοιχεία που αντιστοιχούν στον κλάδο και το είδος πρόσληψης. Όλοι οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί (και αυτοί που εργάστηκαν στη Δ/νση μας τις προηγούμενες χρονιές) οφείλουν να προσκομίσουν το σύνολο των δικαιολογητικών.

Επισυναπτόμενα:

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΑΝΑΛΗΨΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ

ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ

ΑΙΤΗΣΗ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ

ΑΝΑΦΟΡΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΔΑΣΚΑΛΩΝ ΚΑΙ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΕΙΔΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΕΝΤΑΞΗΣ (ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ)

ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΔΑΣΚΑΛΩΝ ΚΑΙ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ

ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΔΑΣΚΑΛΩΝ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ