ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΑΠΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΕΤΟΣ 2020-2021

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 25 Ιουνίου 2020

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί που επιθυμούν, για σοβαρούς λόγους, να αποσπασθούν κατά το διδακτικό έτος 2020-2021 από τη σχολική μονάδα που ανήκουν οργανικά σε λειτουργικό κενό άλλης σχολικής μονάδας της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας να υποβάλουν αίτηση στην υπηρεσία μας μέχρι 14 - 8 - 2020 στο κεντρικό mail της Διεύθυνσης (οι εκπαιδευτικοί θα φροντίσουν να ενημερωθούν για τον αριθμ. πρωτ. εισερχομένου εγγράφου).

Επισημαίνουμε ότι η απόσπαση από τη Γενική στην Ειδική Αγωγή διενεργείται, σύμφωνα με την αριθμ. πρωτ. 47130 / Ε2 / 16-4-2020 εγκύκλιο αποσπάσεων, μόνο μέσω του ΟΠΣΥΔ.