ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ Π.Ε. Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΚΛΑΔΩΝ ΠΕ70-ΠΕ60---ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΝΕΟΔΙΟΡΙΣΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΚΛΑΔΩΝ ΠΕ71-ΠΕ70-ΠΕ61-ΠΕ60 ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄ΑΘΗΝΑΣ ΓΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 27 Αυγούστου 2020

Το Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄ Αθήνας ανακοινώνει τις κενές λειτουργικές  θέσεις των κλάδων ΠΕ70-ΠΕ60 Ειδικής Αγωγής Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας, έτους 2020-2021 και καλούνται οι εκπαιδευτικοί που βρίσκονται στη διάθεση του Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄ Αθήνας από διορισμό να υποβάλουν δήλωση προτίμησης συγκεκριμένων σχολικών μονάδων, όπως περιλαμβάνονται στους συνημμένους πίνακες των κενών θέσεων, από σήμερα Πέμπτη 27-8-2020 μέχρι αύριο Παρασκευή 28-8-2020 και ώρα 15:00.

Οι δηλώσεις προτίμησης θα υποβάλλονται σε ηλεκτρονική μορφή στο  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Συνημμένα:

Λειτουργικά κενά Ειδικών Σχολείων