Πρόσκληση εκπαιδευτικών κλάδων ΠΕ86 Πληροφορικής και ΠΕ79 Μουσικής από Μετάθεση-Διάθεση (χωρίς οργανική θέση) για Δήλωση Προτίμησης Σχολικών Μονάδων σε λειτουργικά κενά (2)

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 04 Σεπτεμβρίου 2019

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί κλάδων ΠΕ86 Πληροφορικής και ΠΕ79 Μουσικής από Μετάθεση-Διάθεση (χωρίς οργανική θέση) να υποβάλουν Δήλωση Προτίμησης Σχολικών Μονάδων σε λειτουργικά κενά μέχρι αύριο Πέμπτη 05-09-2019 και ώρα 11:00 π.μ. Οι εκπαιδευτικοί παρακαλούνται να κατεβάσουν και να συμπληρώσουν το συνημμένο Έντυπο Δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων, να το αποθηκεύσουν με όνομα τον Αριθμό Μητρώου τους και να το αποστείλουν στην ηλεκτρονική διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Επισυναπτόμενα:

Έντυπο Δήλωσης Προτίμησης σχολικών μονάδων κλάδου ΠΕ86