ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΩΝ, ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΙΛΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ, ΔΗΜΟΤΙΚΑ, ΓΥΜΝΑΣΙΑ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΗΣ ΠΙΛΟΤΙΚΗΣ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 01 Σεπτεμβρίου 2020

Σας κοινοποιούμε την ενημέρωση Προϊσταμένων, Διευθυντών και Εκπαιδευτικών Πιλοτικών Μονάδων (Νηπιαγωγεία, Δημοτικά, Γυμνάσια) για την έναρξη επιμόρφωσης της πιλοτικής εφαρμογής των εργαστηρίων δεξιοτήτων.

Ενημέρωση έναρξης επιμόρφωσης της πιλοτικής εφαρμογής των εργαστηρίων δεξιοτήτων