ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ Π.Ε. Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΚΛΑΔΩΝ ΠΕ70-ΠΕ60 - ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΠΕ70 ΚΑΙ ΠΕ60 ΕΑΕ ΑΠΟΣΠΑΣMEΝΩΝ ΑΠΟ ΑΛΛΑ Π.Υ.Σ.Π.Ε. ΣΤΟ Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕ ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΓΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ

Κατηγορία: Εκπαιδευτικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 01 Σεπτεμβρίου 2020

Το Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄ Αθήνας ανακοινώνει τις κενές λειτουργικές  θέσεις των κλάδων ΠΕ70-ΠΕ60 Ειδικής Αγωγής Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας, έτους 2020-2021 και καλούνται οι εκπαιδευτικοί που βρίσκονται στη διάθεση του Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄ Αθήνας ( ΑΠΟ ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΑΠΟ ΑΛΛΑ Π.Υ.Σ.Π.Ε. ΣΤΟ Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕ ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ) να υποβάλουν δήλωση προτίμησης συγκεκριμένων σχολικών μονάδων, όπως περιλαμβάνονται στους συνημμένους πίνακες των κενών θέσεων, από  σήμερα Τρίτη 1-9-2020 μέχρι αύριο Τετάρτη 2-9-2020 και ώρα 15:00.

Οι δηλώσεις προτίμησης  θα υποβάλλονται σε ηλεκτρονική μορφή στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Συνημμένα: