Συνάντηση του Διευθυντή Διεύθυνσης της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Β΄ Αθήνας με τους Διευθυντές των Σχολικών Μονάδων

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 07 Σεπτεμβρίου 2020

Καλούνται οι Διευθυντές Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Β? Αθήνας σε συνάντηση με το Διευθυντή Εκπαίδευσης ως εξής:

• 1) την Τετάρτη 9 Σεπτεμβρίου 2020 και ώρα 09.00 π.μ. να προσέλθουν στο 6ο Δ. Σ. Αμαρουσίου, (Καραολή και Δημητρίου 1, Μαρούσι), οι Διευθυντές των Σχολικών Μονάδων : Βριλησσίων, Πεντέλης, Μελισσίων, Νέας Ερυθραίας, Κηφισιάς, Αμαρουσίου και Πεύκης
  • 2) την Τετάρτη 9 Σεπτεμβρίου 2020 και ώρα 11.00 π.μ. να προσέλθουν  στο 6ο Δ. Σ. Αμαρουσίου, (Καραολή και Δημητρίου 1, Μαρούσι), οι Διευθυντές των Σχολικών Μονάδων: Αγ. Παρασκευής, Χολαργού, Ψυχικού, Παπάγου και Χαλανδρίου
  • 3) την Πέμπτη 10 Σεπτεμβρίου 2020 και ώρα 09.00 π.μ. να προσέλθουν στο 6ο Δ. Σ. Αμαρουσίου, (Καραολή και Δημητρίου 1, Μαρούσι), οι Διευθυντές των Σχολικών Μονάδων :Μεταμόρφωσης, Λυκόβρυσης, Ν. Ιωνίας, Εκάλης, Φιλοθέης, Ηρακλείου και Διαπολιτισμικού Αλσούπολης.