ΔΗΛΩΣΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΟΜΑΔΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΕ05

Κατηγορία: Εκπαιδευτικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 15 Σεπτεμβρίου 2020

Παρακαλούνται οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί ΠΕ05 που έχουν προσληφθεί στα πλαίσια της Πράξης ''Ενιαίος Τύπος Ολοήμερου Δημοτικού Σχολείου΄΄  να συμπληρώσουν τη δήλωση προτίμησης ομάδων σχολείων που επισυνάπτεται και να τη στείλουν στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.   το αργότερο μέχρι την Τρίτη 15/9/2020 και ώρα 23.30. Το αρχείο που θα στείλετε θα πρέπει να το έχετε ονομάσει με το επώνυμό σας, το πρώτο γράμμα του ονόματός σας και τον κλάδο(ΕΠΩΝΥΜΟ Ο ΠΕ05). Επισημαίνουμε ότι θα πρέπει να δηλώσετε, κατά σειρά προτίμησης, όλες τις ομάδες σχολείων που διατίθενται προς κάλυψη,  σύμφωνα με την αριθμ. 104627/ΓΔ5/7-8-2020 ΥΑ, αρθρ. 5 ,παρ.9γ. (ΑΔΑ :9ΕΒΕ46ΜΤΛΗ-7ΦΛ)