Πλήρωση κενούμενων θέσεων Υποδιευθυντών Δημοτικών Σχολείων της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας

Κατηγορία: Εκπαιδευτικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 17 Σεπτεμβρίου 2020

Προκηρύσσουμε τις κενούμενες θέσεις των Υποδιευθυντών των παρακάτω Δημοτικών Σχολείων της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας για υπόλοιπο θητείας ( έως την επιλογή, τοποθέτηση και ανάληψη υπηρεσίας νέων στελεχών ) και καλούμε τους εκπαιδευτικούς που έχουν τα νόμιμα προσόντα, πληρούν τις προϋποθέσεις των παραπάνω διατάξεων, δεν έχουν κριθεί υπεράριθμοι κατά το χρόνο της επιλογής  ( άρθρου 14 του Π.Δ.50/1996 ) κι επιθυμούν να ασκήσουν καθήκοντα Υποδιευθυντή σχολικής μονάδας, να υποβάλουν στη Διεύθυνση Π.Ε. Β΄ Αθήνας σχετική αίτηση υποψηφιότητας συνοδευόμενη από τα απαραίτητα δικαιολογητικά, για τη συγκεκριμένη σχολική μονάδα, εφόσον ανήκουν οργανικά, από την Παρασκευή 18 Σεπτεμβρίου μέχρι και την Τρίτη  22 Σεπτεμβρίου 2020 ( και ώρα 15:00), προκειμένου να συμμετάσχουν στη διαδικασία επιλογής.