ΔΗΛΩΣΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΕ25 ΚΑΙ ΔΕ01

Κατηγορία: Εκπαιδευτικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 21 Σεπτεμβρίου 2020

Παρακαλούνται οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί ΠΕ25 ΚΑΙ ΔΕ01 που έχουν προσληφθεί ως προσωρινοί αναπληρωτές στη Β' Φάση με σχέση εργασίας Ιδιωτικού Δικαίου Ορισμένου Χρόνου για το διδακτικό έτος 2020-2021, σύμφωνα με το Δελτίο τύπου του Υπουργείου Παιδείας στις 18/9/2020, να συμπληρώσουν τη δήλωση προτίμησης σχολείων που επισυνάπτεται και να τη στείλουν στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  το αργότερο μέχρι την Τρίτη  22/9/2020 και ώρα 10.00 π.μ. Το αρχείο που θα στείλετε (Δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων) θα πρέπει να το έχετε ονομάσει με το επώνυμό σας, το όνομά σας και την ειδικότητά σας, (ΕΠΩΝΥΜΟ_ΟΝΟΜΑ_ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ) και τα ίδια στοιχεία να έχετε ως θέμα του μηνύματός σας. Επισημαίνουμε ότι θα πρέπει να δηλώσετε, κατά σειρά προτίμησης, όλες τις σχολικές μονάδες που διατίθενται προς κάλυψη,  σύμφωνα με την αριθμ. 104627/ΓΔ5/7-8-2020 ΥΑ, αρθρ. 5 ,παρ.9γ. (ΑΔΑ :9ΕΒΕ46ΜΤΛΗ-7ΦΛ).