Πρόσκληση σε διαδικτυακή ενημερωτική συνάντηση σύνδεσης και ενδυνάμωσης τον καιρό της πανδημίας με τίτλο «Πρόληψη και Αντιμετώπιση του νέου Κορωνοϊού SARS-CoV-2 στην Σχολική Κοινότητα»

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 29 Σεπτεμβρίου 2020

Κύριοι και Κυρίες  Δ/ντές ?Δ/ντριες &  Προϊσταμένες των  Δημόσιων & Ιδιωτικών Δημοτικών Σχολείων & Νηπιαγωγείων  της  Δ/νσης   Π.Ε.  Β΄ Αθήνας.

Σας προσκαλούμε στην διαδικτυακή συνάντηση σύνδεσης και ενδυνάμωσης που διοργανώνει η Δ/νσή μας, με τίτλο: «Πρόληψη και Αντιμετώπιση του νέου Κορωνοϊού SARS-CoV-2 στην Σχολική Κοινότητα»,  την  Πέμπτη 01/10/2020 και ώρες 17:00-19:00μέσω της ηλεκτρονικής πλατφόρμας  zoom.us.