Ανακοινοποίηση στο ορθό των Λειτουργικών κενών για τον κλάδο ΠΕ91.01 ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ, ΠΕ70 ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΠΕ60 ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 07 Οκτωβρίου 2020

Παρακαλούνται οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί ΠΕ60.50 Παράλληλης Στήριξης, ΠΕ70 Ειδικής Αγωγής ΤΕ και οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί ΠΕ91.01 Γενικής Παιδείας να συμπληρώσουν εκ νέου και να αποστείλουν τη δήλωση προτίμησης σχολείων που επισυνάπτεται στo Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  έως την Τετάρτη 7-10-2020 και ώρα 18:00, με την ένδειξη νέα αίτηση.

Ως προς τα κενά κλάδου ΠΕ60.50 Παράλληλης Στήριξης η τροποποίηση αφορά στο 1Ο Νηπ/γείο Ν.Ψυχικού το οποίο αντικαθίσταται με το 3Ο Νηπ/γείο Λυκόβρυσης.

Ως προς τα κενά κλάδου ΠΕ91.01 Γενικής Παιδείας η τροποποίηση αφορά στα 1ο και 8ο ΔΣ Αμαρουσίου, 2ο και 3ο ΔΣ Ν. Ερυθραίας και το 3ο ΔΣ Μελισσίων.

Ως προς τα κενά κλάδου ΠΕ70 Ειδικής Αγωγής ΤΕ η τροποποίηση αφορά στο 11ο ΔΣ Αμαρουσίου, που αντικαθιστά το κενό του 1ου ΔΣ Πεντέλης (Κρυστάλλειο).

Ανακοινοποιημένος Πίνακας λειτουργικών κενών κλάδου ΠΕ91.01 Γενικής Αγωγής

Ανακοινοποιημένος Πίνακας λειτουργικών κενών Παράλληλης Στήριξης κλάδου ΠΕ60