ΔΗΛΩΣΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΕ21 ΚΑΙ ΠΕ23 ΕΕΠ - ΕΒΠ

Κατηγορία: Εκπαιδευτικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 20 Οκτωβρίου 2020

Παρακαλούνται οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί ΠΕ21 ΚΑΙ ΠΕ23 ΕΕΠ - ΕΒΠ που έχουν προσληφθεί ως προσωρινοί αναπληρωτές υπό το πλαίσιο των διατάξεων του άρθρου 35 του Ν.4722/2020 (ΦΕΚ 177 Α?) να συμπληρώσουν τη δήλωση προτίμησης σχολείων που επισυνάπτεται και να τη στείλουν στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 21/10/2020 και ώρα 10.00 π.μ. Το αρχείο που θα στείλετε (Δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων) θα πρέπει να το έχετε ονομάσει με την ειδικότητά σας, το επώνυμό σας, και το όνομά σας (ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ_ΕΠΩΝΥΜΟ_ΟΝΟΜΑ) και τα ίδια στοιχεία να έχετε ως θέμα του μηνύματός σας.