Πρόσκληση σε διαδικτυακή ημερίδα με τίτλο «ΝΟΣΟΣ COVID – 19 ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ & ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ»

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 01 Φεβρουαρίου 2021 Γράφτηκε από τον/την Κώστας Λουλουδάκης

Η Δ/νση Π.Ε. Β΄ Αθήνας και ο Ιατρικός Σύλλογος Αττικής, σε συνέχεια της συνεργασίας τους, συνδιοργανώνουν διαδικτυακή ημερίδα για τις / τους εκπαιδευτικούς των Δημοτικών Σχολείων και των Νηπιαγωγείων, και  τους Συλλόγους Γονέων & Κηδεμόνων των Δημοτικών Σχολείων & Νηπιαγωγείων περιοχής ευθύνης μας,  με τίτλο: «ΝΟΣΟΣ COVID – 19 ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ & ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ», την Παρασκευή 05/02/2021 και ώρες 18:00-20:30.

• Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ.