ΔΗΛΩΣΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

Κατηγορία: Εκπαιδευτικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 10 Φεβρουαρίου 2021

Η Διεύθυνση της  Πρωτοβάθμιας  Εκπαίδευσης Β’ Αθήνας καλωσορίζει τους αναπληρωτές εκπαιδευτικούς Γενικής Παιδείας και Ειδικής Αγωγής που προσελήφθησαν στις 9-2-2021 και τους καλεί να προχωρήσουν στις δηλώσεις προτίμησης σχολικών μονάδων.

Οι δηλώσεις προτίμησης θα πρέπει να αποσταλούν (συμπληρώνοντας το επισυναπτόμενο αρχείο word) στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  με όνομα αρχείου και θέμα στο email το ονοματεπώνυμό σας, μέχρι την Πέμπτη 11-2-2021 και ώρα 13.00.

Οι τοποθετήσεις θα ανακοινωθούν την ίδια μέρα και η ανάληψη υπηρεσίας στις σχολικές μονάδες θα γίνει από την Παρασκευή 12-2-2021 έως και την Δευτέρα 15-2-2021.

Καλή τοποθέτηση και καλή σχολική χρονιά!