Πρόσκληση σε διαδικτυακή συνάντηση σύνδεσης και ενδυνάμωσης με τίτλο «Η ενίσχυση της Ψυχικής Ανθεκτικότητας στην Σχολική Κοινότητα στην συνεχιζόμενη πανδημία»

Κατηγορία: Καινοτόμες Δράσεις Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 07 Απριλίου 2021 Γράφτηκε από τον/την Κώστας Λουλουδάκης

Η Δ/νση Π.Ε. Β΄ Αθήνας και η Περιφερειακή Ενότητα Βόρειου Τομέα Αθηνών, σε συνέχεια της συνεργασίας τους, συνδιοργανώνουν διαδικτυακή συνάντηση σύνδεσης και ενδυνάμωσης για τις / τους εκπαιδευτικούς των Δημοτικών Σχολείων και των Νηπιαγωγείων και  τους Γονείς & Κηδεμόνες των μαθητών/-τριών των Δημοτικών Σχολείων & Νηπιαγωγείων περιοχής ευθύνης μας,  με τίτλο: «Η ενίσχυση της Ψυχικής Ανθεκτικότητας  στην Σχολική Κοινότητα στην συνεχιζόμενη πανδημία», την Πέμπτη 8/4/2021 και ώρες 18:00-20:00.

• Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ.