ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΕΝΑ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ79.01 ( Μουσικής Επιστήμης) ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ Π.Ε. Β΄ ΑΘΗΝΑΣ - ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΔΗΛΩΣΗΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ.

Κατηγορία: Εκπαιδευτικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 15 Ιουλίου 2021 Γράφτηκε από τον/την Κώστας Λουλουδάκης

Σύμφωνα με το από 14-7-2021 έγγραφο του ΥΠΑΙΘ και τις διατάξεις της παρ. 1 του άρθρου 55 του Ν. 4807/2021 ( Α΄, 96) καλούνται οι εκπαιδευτικοί του κλάδου ΠΕ79.01 ( Μουσικής Επιστήμης) Γενικής Αγωγής οι οποίοι βρίσκονται στη διάθεση του Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄ Αθήνας να υποβάλουν δήλωση προτίμησης συγκεκριμένων σχολικών μονάδων, όπως περιλαμβάνονται στο συνημμένο πίνακα, μέσα σε δύο ( 02 ) ημέρες από σήμερα Πέμπτη  15-7-2021 μέχρι και αύριο Παρασκευή 16-7-2021 και ώρα 11:00 (π.μ.).

Οι δηλώσεις προτίμησης θα υποβάλλονται στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Συνημμένα: