ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΝΕΟΔΙΟΡΙΣΤΩΝ ΕΚΠ/ΚΩΝ & ΕΚΠ/ΚΩΝ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄ΑΘΗΝΑΣ (ΑΠΟ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΕΤΗ-ΑΠΟ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ-ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΑΠΟ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ) ΓΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ - ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 12 Αυγούστου 2021 Γράφτηκε από τον/την Κώστας Λουλουδάκης

Το Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄ Αθήνας ανακοινώνει τις κενές λειτουργικές θέσεις Σχολικών Μονάδων Γενικής και Ειδικής Αγωγής της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας, έτους 2021-2022 και καλούνται:

1.  Οι νεοδιόριστοι εκπαιδευτικοί,

2.  Οι εκπαιδευτικοί που βρίσκονται στη διάθεση του Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄ Αθήνας και

3. Οι εκπαιδευτικοί που βρίσκονται στη διάθεση του Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄ Αθήνας λόγω ΜΕΤΑΤΑΞΗΣ - ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΑΠΟ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ

να υποβάλουν δήλωση προτίμησης συγκεκριμένων σχολικών μονάδων, όπως περιλαμβάνονται στους συνημμένους πίνακες των κενών θέσεων, από  Παρασκευή 13-8-2021  μέχρι και Πέμπτη 19-8-2021 και ώρα 15.00.

Οι δηλώσεις προτίμησης  θα υποβάλλονται σε ηλεκτρονική μορφή στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Συνημμένα: