Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 27 Απριλίου 2022

Ο Γενικός Γραμματέας Επαγγελματικής Εκπαίδευσης, κατάρτισης, δια βίου μάθησης και νεολαίας του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων κ α λ ε ί μόνιμους εκπαιδευτικούς της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, με τουλάχιστον διετή εκπαιδευτική υπηρεσία από το διορισμό τους σε σχολεία Πρωτοβάθμιας ή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, οι οποίοι πληρούν τις προϋποθέσεις, τα κριτήρια και τους όρους του ν.4763/2020 (Α΄254), της αριθμ. Κ1/84836/13-07-2021 υπουργικής απόφασης (Β΄3394) και της παρούσας, να υποβάλουν αίτηση προκειμένου να αποσπαστούν κατά το σχολικό έτος 2022-2023 στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας και τα εκτός έδρας τμήματα αυτών, όπως αναλυτικά εμφανίζονται στον παρακάτω πίνακα της πρόσκλησης.

Εμφανίσεις: 1917