Ανακοινοποίηση στο ορθό - Προκήρυξη διαδικασίας κατάταξης υποψήφιων εκπαιδευτικών ανά Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης (Π.Δ.Ε.) για πλήρωση κενών θέσεων θητείας στα Πρότυπα Σχολεία (Π.Σ.) και τα Πειραματικά Σχολεία (ΠΕΙ.Σ.)

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 12 Ιουλίου 2022 Γράφτηκε από τον/την Κώστας Λουλουδάκης

Σας γνωστοποιούμε, την ανακοινοποίηση στο ορθό της προκήρυξης διαδικασίας κατάταξης υποψήφιων εκπαιδευτικών ανά Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης (Π.Δ.Ε.) για πλήρωση κενών θέσεων θητείας στα Πρότυπα Σχολεία (Π.Σ.) και τα Πειραματικά Σχολεία (ΠΕΙ.Σ.) κατά το σχολικό έτος 2022-2023 με σειρά προτεραιότητας κατά κλάδο και ειδικότητα ως προς:

α. τις κενές θέσεις των κάτωθι σχολείων:
1. Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής
2. Πειραματικό Γυμνάσιο Πανεπιστημίου Μακεδονίας
3. 1ο Πειραματικό Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας Μαγνησίας
4. 1ο Πειραματικό Γυμνάσιο Σύρου

β. Διόρθωση Συνημμένων (ως προς τον αριθμό Παραρτημάτων)

γ. Προσθήκη πίνακα κενών Ειδικού Πειραματικού Δημοτικού Σχολείου Ρόδου

Εμφανίσεις: 1930