Πρόσκληση νεοδιόριστων εκπαιδευτικών στη Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Β’ Αθήνας για δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων – Λειτουργικά κενά σχολικών μονάδων

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 16 Αυγούστου 2022

Το Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄ Αθήνας ανακοινώνει τις κενές λειτουργικές θέσεις Σχολικών Μονάδων Γενικής και Ειδικής Αγωγής της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας, έτους 2022-2023 και καλεί τους νεοδιόριστους εκπαιδευτικούς να υποβάλουν δήλωση προτίμησης συγκεκριμένων σχολικών μονάδων, όπως περιλαμβάνονται στους συνημμένους πίνακες των κενών θέσεων, από  Τετάρτη 17-8-2022  μέχρι και Τετάρτη 24-8-2022 και ώρα 15.00.

Οι δηλώσεις προτίμησης  θα υποβάλλονται σε ηλεκτρονική μορφή στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και το σχετικό e-mail θα έχει ως θέμα: ΠΤΝ_ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ_ΟΝΟΜΑ_ΕΠΩΝΥΜΟ (π.χ. ΠΤΝ_ΠΕ70_ΙΩΑΝΝΗΣ_ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ)

Συνημμένα:

Οι προσωρινές τοποθετήσεις θα πραγματοποιηθούν βάσει των κριτηρίων που αναφέρθηκαν λεπτομερώς σε προηγούμενη ανάρτηση στο δικτυακό μας τόπο.