Ανακοίνωση Προσωρινών Πινάκων Μορίων Μεταθέσεων Αιτούντων Βελτίωσης και Οριστικής τοποθέτησης για το Σχολ. Έτος 2022-2023 - Ενημέρωση για Υποβολή Ενστάσεων

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 09 Δεκεμβρίου 2022 Γράφτηκε από τον/την Κώστας Λουλουδάκης

Σας κοινοποιούμε τους προσωρινούς πίνακες με τα στοιχεία και τα μόρια των εκπαιδευτικών που υπέβαλαν αίτηση μετάθεσης:

• για Βελτίωση ή Οριστική τοποθέτηση Γενικής Αγωγής,
  • για Βελτίωση ή Οριστική τοποθέτηση Ειδικής Αγωγής

για το σχολικό έτος 2022-2023.

Παρακαλούμε τους ενδιαφερόμενους εκπ/κούς να ελέγξουν τα στοιχεία και τα μόριά τους και σε περίπτωση διαφωνίας να υποβάλουν ένσταση στο κεντρικό mail της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Β' Αθήνας (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.), προκειμένου να προχωρήσουμε στις κατάλληλες διορθώσεις, εφόσον διαπιστωθούν αστοχίες.

• Ενστάσεις μπορούν να υποβληθούν από 09-12-2022 έως και 18-12-2022
  • Οι τελικοί πίνακες θα διαμορφωθούν μετά την εξέταση τυχόν ενστάσεων.

Επισυναπτόμενα:

Πίνακας Αιτήσεων για Βελτίωση/Οριστική Τοποθέτηση Γενικής Αγωγής

Πίνακας Αιτήσεων για Βελτίωση/Οριστική Τοποθέτηση Ειδικής Αγωγής

Επισημαίνουμε ότι σε αρκετούς εκπαιδευτικούς εμφανίζεται εντοπιότητα σε κάποιο Δήμο, αλλά θα ληφθεί υπόψη για μοριόδοτηση, μόνο στην περίπτωση που έχει συμπληρωθεί διετία στο συγκεκριμένο Δήμο.