Αναμορφωμένος Ενιαίος Αξιολογικός Πίνακας Διευθυντών Σχολικών Μονάδων - Πρόγραμμα συνεντεύξεων υποψήφιων Διευθυντών - Πίνακας ενστάσεων

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 07 Μαρτίου 2023 Γράφτηκε από τον/την Κώστας Λουλουδάκης

Σας κοινοποιούμε τον Αναμορφωμένο Ενιαίο Αξιολογικό Πίνακα, το Πρόγραμμα Συνεντεύξεων υποψήφιων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων και τον πίνακα αποτελεσμάτων των ενστάσεων επί της μοριοδότησης με αιτιολόγηση.

Επισημαίνουμε ότι στις 28/3/2023 θα διεξαχθεί και η εξέταση στις ξένες γλώσσες.

Σας κάνουμε επίσης γνωστό ότι οι συνεντεύξεις των Υποψηφίων Διευθυντών/ντριών Σχολικών Μονάδων θα λάβουν χώρα στα γραφεία της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας  - Κηφισίας 18 & Γκύζη, Μαρούσι, Β΄όροφος.

Παρακαλούνται οι υποψήφιοι/ες  να προσέρχονται 15΄ λεπτά νωρίτερα της προγραμματισμένης ώρας συνέντευξης.