ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΗΣ Δ/ΝΣΗΣ Π.Ε. Β΄ΑΘΗΝΑΣ - ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΔΗΛΩΣΗΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ

Κατηγορία: Εκπαιδευτικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 07 Απριλίου 2023 Γράφτηκε από τον/την Κώστας Λουλουδάκης

Σας ανακοινώνουμε την Απόφαση Κύρωσης του Τελικού Ενιαίου Αξιολογικού Πίνακα Υποψηφίων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας που εκδόθηκε από τον Αναπληρωτή Περιφερειακό Δ/ντή Α/θμιας και Β/θμιας Εκπ/σης Αττικής και

καλούμε τους υποψήφιους διευθυντές σχολικών μονάδων να υποβάλλουν δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων κατά το χρονικό διάστημα από: Δευτέρα 10 Απριλίου 2023 και ώρα: 08:00 έως Τρίτη 11 Απριλίου 2023 και ώρα: 23:59. Η δήλωση προτίμησης υποβάλλεται στο πληροφοριακό σύστημα υποβολής αίτησης για επιλογή στελεχών εκπαίδευσης.

Υποψήφιοι διευθυντές σχολικών μονάδων που δε θα υποβάλλουν δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων διαγράφονται από τον αξιολογικό πίνακα.

Εμφανίσεις: 12074