Τοποθετήσεις λειτουργικά υπεράριθμων εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ60 Νηπιαγωγών Γενικής Αγωγής - Εναπομείναντα κενά για νηπιαγωγούς στη Διάθεση ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 06 Σεπτεμβρίου 2017

Με την αριθ. 23 / 06-09-2017 Πράξη του, το ΠΥΣΠΕ Β? Αθήνας,

Πρότεινε να τοποθετηθούν σε σχολικές μονάδες της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας, μέχρι τη λήξη του διδακτικού έτους 2017 ? 2018, οι λειτουργικά υπεράριθμοι εκπαιδευτικοί κλάδου ΠΕ60 - Νηπιαγωγών Γενικής Αγωγής.

Πίνακας τοποθετήσεων λειτουργικά υπεράριθμων ΠΕ60 - Νηπιαγωγών Γενικής Αγωγής

Κατόπιν τούτου επαναπροσδιορίζονται τα εναπομείναντα κενά κλάδου ΠΕ60 - Νηπιαγωγών Γενικής Αγωγής, ώστε να υποβάλουν δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων οι εκπαιδευτικοί κλάδου ΠΕ60 - Νηπιαγωγών Γενικής Αγωγής που βρίσκονται στη διάθεση του Π.Υ.Σ.Π.Ε Β΄ Αθήνας μέχρι αύριο Πέμπτη 7-9-2017 και ώρα 13:00.

Οι εκπαιδευτικοί κλάδου ΠΕ60 - Νηπιαγωγών Γενικής Αγωγής παρακαλούνται να κατεβάσουν και να συμπληρώσουν το συνημμένο Έντυπο Δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων να το αποθηκεύσουν με όνομα τον Αριθμό Μητρώου τους και να το αποστείλουν στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Πίνακας εναπομεινάντων κενών κλάδου ΠΕ60 - Νηπιαγωγών Γενικής Αγωγής

Έντυπο Δήλωσης Προτίμησης σχολικών μονάδων