«Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για υπερωριακή απασχόληση εκπαιδευτικών, μονίμων και αναπληρωτών, Γενικής και Ειδικής Αγωγής (κλάδων ΠΕ70, ΠΕ70.50 και ΠΕ71) σε προγράμματα κατ? οίκον διδασκαλίας»
Καλούνται οι εκπαιδευτικοί Γενικής και Ειδικής αγωγής που υπηρετούν στα Δημοτικά Σχολεία αρμοδιότητάς μας και επιθυμούν να απασχοληθούν σε προγράμματα κατ' οίκον διδασκαλίας μαθητών, στις περιοχές Βριλλησίων, Χαλανδρίου, Ψυχικού Δ', Γ' και Β' τάξεων Δημοτικού Σχολείου αντίστοιχα, να υποβάλουν αίτηση ενδιαφέροντος, για χορήγηση άδειας υπερωριακής απασχόλησης. Οι αιτήσεις θα υποβάλλονται στη Δ/νσή μας μέχρι την Παρασκευή 18/11/2016 και ώρα 14:00.
Επισυναπτόμενα:
|