Αποσπάσεις εκπαιδευτικών κλ. ΠΕ70-Δασκάλων , ΠΕ-60 Νηπιαγωγών εντός ΠΥΣΠΕ και πρόσκληση δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων αναπληρωτών κλ. ΠΕ70-Δασκάλων και ΠΕ-60 Νηπιαγωγών Γενικής Αγωγής

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Σάββατο, 09 Σεπτεμβρίου 2017

Με την  αριθ.  26 / 08-09-2017  Πράξη του  το ΠΥΣΠΕ Β? Αθήνας,

Πρότεινε να αποσπασθούν από σχολική μονάδα σε σχολική μονάδα εντός του Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄ Αθήνας  οι παρακάτω εκπαιδευτικοί  κλάδου ΠΕ70 - Δασκάλων και ΠΕ60 ? Νηπιαγωγών  Γενικής Αγωγής μέχρι τη λήξη του διδακτικού  έτους  2017 ? 2018.

Πίνακας εκπαιδευτικών κλ ΠΕ70-Δασκάλων αποσπασμένων εντός ΠΥΣΠΕ

Πίνακας εκπαιδευτικών κλ ΠΕ60-Νηπιαγωγών αποσπασμένων εντός ΠΥΣΠΕ

Κατόπιν τούτου επαναπροσδιορίζονται τα εναπομείναντα κενά κλάδου ΠΕ70 - Δασκάλων και ΠΕ60 ? Νηπιαγωγών  Γενικής Αγωγής ώστε να υποβάλουν δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων  οι αναπληρωτές  εκπαιδευτικοί κλάδου ΠΕ70 - Δασκάλων και ΠΕ60 ? Νηπιαγωγών  Γενικής Αγωγής μέχρι Κυριακή  10-9-2017 και ώρα 08:00.

Οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί κλάδου ΠΕ70 - Δασκάλων και ΠΕ60 ? Νηπιαγωγών  Γενικής Αγωγής παρακαλούνται να κατεβάσουν και να συμπληρώσουν το συνημμένο Έντυπο Δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων να το αποθηκεύσουν με όνομα αρχείου τον Αριθμό Φορολογικού Μητρώου τους και να το αποστείλουν στην ηλεκτρονική διεύθυνση anaplhrwtes@gmail.com

Συνημμένα:

Πίνακας με εναπομείναντα κενά κλ. ΠΕ70-Δασκάλων

Πίνακας με εναπομείναντα κενά κλ. ΠΕ60-Νηπιαγωγών

Έντυπο δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων