Πρόσκληση δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων αποσπασμένων κλ. ΠΕ08 και ΠΕ32

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Σάββατο, 09 Σεπτεμβρίου 2017

Καλούνται οι αποσπασμένοι εκπαιδευτικοί κλάδων ΠΕ08 και ΠΕ32 να υποβάλουν δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων.

Οι αποσπασμένοι εκπαιδευτικοί κλάδου ΠΕ08 και ΠΕ32 παρακαλούνται να κατεβάσουν και να συμπληρώσουν το συνημμένο Έντυπο Δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων να το αποθηκεύσουν με όνομα αρχείου  τον Αριθμό Μητρώου τους και να το αποστείλουν στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  μέχρι Κυριακή  10-9-2017 και ώρα 13:00.

Συνημμένα:

Πίνακας με κενά κλ. ΠΕ08

Πίνακας με εναπομείναντα κενά κλ. ΠΕ32

Έντυπο δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων