Πρόσκληση δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων αποσπασμένων και από διάθεση ΠΥΣΔΕ Β' Αθήνας κλ. ΠΕ19-20 Πληροφορικής

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 11 Σεπτεμβρίου 2017

Καλούνται οι αποσπασμένοι εκπαιδευτικοί κλάδου ΠΕ19-20 Πληροφορικής καθώς και οι εκπαιδευτικοί κλ.ΠΕ19-20 Πληροφορικής που διατέθηκαν στο ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας από το ΠΥΣΔΕ Β' Αθήνας, να υποβάλουν δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων.

Οι εκπαιδευτικοί παρακαλούνται να κατεβάσουν και να συμπληρώσουν το συνημμένο Έντυπο δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων να το αποθηκεύσουν με όνομα αρχείου  τον Αριθμό Μητρώου τους και να το αποστείλουν στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  μέχρι Δευτέρα  11-9-2017 και ώρα 18:00.

Συνημμένα:

Πίνακας με εναπομείναντα κενά κλάδου ΠΕ19-20 Πληροφορικής