Ανακοίνωση - Επικαιροποίηση - Οργανικά κενά σχολικών μονάδων Γενικής & Ειδικής αγωγής Δ.Π.Ε. Β΄ Αθήνας, Μοριακοί πίνακες 2023
Παράλληλα με την κοινοποίηση των τελικών οργανικών κενών, σας παραθέτουμε τους τελικούς μοριακούς πίνακες όλων των εκπαιδευτικών που ζητούν οριστική τοποθέτηση ή μετάθεση εντός ΠΥΣΠΕ.
Σας επισημαίνουμε ότι η υποβολή δήλωσης προτιμήσεων σχολικών μονάδων από τους αιτούντες βελτίωσης θέσης, τους νεοδιόριστους, τους μετατιθέμενους στη Διεύθυνσή μας, και γενικά όλους όσους βρίσκονται στη διάθεση της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Β΄ Αθήνας προς το παρόν αναβάλλεται, λόγω απενεργοποίησης της πλατφόρμας teachers.minedu.gov.gr, εξαιτίας της έναρξης της νέας προεκλογικής περιόδου και θα πραγματοποιηθούν όταν επιτραπεί εκ’ νέου με απόφαση του ΣΤΕ η κατ’ εξαίρεση εκτέλεση προπαρασκευαστικών ενεργειών που σχετίζονται με υπηρεσιακές μεταβολές. Θα ενημερωθείτε σχετικά το προσεχές χρονικό διάστημα από την ιστοσελίδα της Διεύθυνσης και τις σχολικές σας μονάδες. |