Σχεδιασμός και Υλοποίηση Προγραμμάτων Σχολικών Δραστηριοτήτων (Αγωγής Σταδιοδρομίας, Αγωγής Υγείας, Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης, Πολιτιστικών Θεμάτων, Comenius- Leonardo da Vinci και eTwinning) για το σχολικό έτος 2013-2014

Κατηγορία: Καινοτόμες Δράσεις Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 31 Οκτωβρίου 2013

Σας κοινοποιούμε την υπ'αριθμ. 163790/Γ7/31-10-2013 εγκύκλιο της ΣΕΠΕΔ σχετικά με τον Σχεδιασμό και Υλοποίηση Προγραμμάτων Σχολικών Δραστηριοτήτων (Αγωγής Σταδιοδρομίας, Αγωγής Υγείας, Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης, Πολιτιστικών Θεμάτων, Comenius- Leonardo da Vinci και eTwinning) για το σχολικό έτος 21013-2014.

Προσοχή: Καταληκτική ημερομηνία υποβολής Προγραμμάτων είναι η 29η Νοεμβρίου 2013.

Επισυναπτόμενα:

Εγκύκλιος Σχολικών Δραστηριοτήτων

Αίτηση υποβολής προγράμματος (υποχρεωτικά σε ηλεκτρονική μορφή)