Με το έγγραφο υπ' αριθμ. πρωτ. 14095 /11-11-2013 , Ο Διευθυντής Εκπαίδευσης της Δ/νσής μας σας προσκαλεί σε επιμορφωτικό σεμινάριο με θέμα «Σέβομαι τη Διαφορετικότητα-Γίνομαι Ενεργός Πολίτης», που συνδιοργανώνει η Δ/νσή μας, μέσω της Υπεύθυνης Αγωγής Υγείας, με το Βρετανικό Συμβούλιο και το Διεθνές Κέντρο Ολυμπιακής Εκεχειρίας, με την υποστήριξη του Συλλόγου Ελλήνων Ολυμπιονικών και της Εθνικής Ολυμπιακής Ακαδημίας της Ελλάδας.
Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 18 Νοεμβρίου 2013, σε Αίθουσα του Βρετανικού Συμβουλίου στην Πλατεία Κολωνακίου και ώρες 18:00 έως 20:00. Η συμμετοχή στο σεμινάριο είναι προαιρετική. Στους συμμετέχοντες θα χορηγηθούν βεβαιώσεις συμμετοχής.
|