Ημερίδα Πολιτιστικών Θεμάτων στο Κέντρο Πολιτισμού «Ελληνικός Κόσμος» του Ιδρύματος Μείζονος Ελληνισμού

Κατηγορία: Καινοτόμες Δράσεις Δημοσιεύθηκε : Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2013

Με το έγγραφο υπ' αριθμ. πρωτ. 14418 /14-11-2013 , Ο Διευθυντής Εκπαίδευσης της Δ/νσής μας σας προσκαλεί σε επιμορφωτική - ενημερωτική συνάντηση, μέσω της Υπεύθυνης Πολιτιστικών Θεμάτων, στο Κέντρο Πολιτισμού «Ελληνικός Κόσμος» του Ιδρύματος Μείζονος Ελληνισμού, Πειραιώς 254 (σταθμός metro Κεραμεικός και μετά Λεωφορεία: 049/Πειραιάς?Ομόνοια και 914/Ομόνοια?Πειραιάς?Παλαιά Κοκκινιά, στάση ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ. ΗΣΑΠ: σταθμός ηλεκτρικού Καλλιθέας), την Παρασκευή 29 Νοεμβρίου 2013 και ώρες 16:45 ? 19:00.

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να αποστείλουν e-mail στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. μέχρι τις 27 Νοεμβρίου 2013, αναγράφοντας το ονοματεπώνυμό τους, το τηλέφωνό τους και το σχολείο στο οποίο υπηρετούν.

Η συμμετοχή στην ημερίδα είναι προαιρετική. Στους συμμετέχοντες θα χορηγηθούν βεβαιώσεις συμμετοχής από τον φορέα.