Επιμορφωτικό Σεμινάριο Αντισεισμικής Προστασίας Σχολικών Μονάδων
Κατηγορία: Καινοτόμες Δράσεις
Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 02 Δεκεμβρίου 2013
Με το έγγραφό του με αριθμ. πρωτ. 14534/18-11-2013 , ο Διευθυντής Εκπαίδευσης της Δ/νσής μας σας προσκαλεί σε επιμορφωτικό σεμινάριο με θέμα: «Αντισεισμική Προστασία Σχολικών Μονάδων», που συνδιοργανώνει η Δ /νσή μας, μέσω της Υπεύθυνης Αγωγής Υγείας και ο Οργανισμός Αντισεισμικού Σχεδιασμού και Προστασίας (Ο.Α.Σ.Π.). Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 18 Δεκεμβρίου 2013, στην Αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου του Δημαρχείου Αμαρουσίου και ώρες 17:00 έως 19:30. Η συμμετοχή στο σεμινάριο είναι προαιρετική. |