Αναβολή του Εκπαιδευτικού Προγράμματος "Ομαλή Μετάβαση από το Νηπιαγωγείο στο Δημοτικό" - Νέες Ημερομηνίες Διεξαγωγής

Κατηγορία: Καινοτόμες Δράσεις Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 13 Μαρτίου 2014

Σας ενημερώνουμε  ότι το σεμινάριο με θέμα  τη μετάβαση από το Νηπιαγωγείο στο Δημοτικό αναβάλλεται λόγω της απεργίας της ΑΔΕΔΥ στις 19, 20 Μαρτίου.

Ύστερα από συζήτηση και υπολογίζοντας διάφορους περιορισμούς, καταλήξαμε με τους συνδιοργανωτές από το Τμήμα Πρωτογενούς Πρόληψης στη Σχολική Κοινότητα του  ΚΕΘΕΑ, στις εξής νέες ημερομηνίες:
  • Παρασκευή 2 Μαΐου 2014
  • Δευτέρα 5 Μαΐου 2014
  • Τρίτη 6 Μαΐου 2014

Οι ώρες συνάντησης θα είναι 16:00-20:00 και το σχολείο που θα μας φιλοξενήσει παραμένει το 13ο NΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (Άγιος Θωμάς , τηλ: 210 6197725).

Όλες οι αιτήσεις έγιναν αποδεκτές και ισχύουν για τις νέες ημερομηνίες, εφόσον το επιθυμείτε. Σας ζητούμε συγνώμη για την αναστάτωση και ευελπιστούμε να τα καταφέρουμε και να συναντηθούμε το Μάιο.

Η Υπεύθυνη Α.Υ. Π.Ε. Β΄ Αθήνας