Ημερίδα: «Πώς Μαθαίνουμε να Είμαστε και να Λειτουργούμε σαν Ομάδα στο Σχολείο»
Η Δ/νση Π.Ε. Β΄ Αθήνας, δια της Υπεύθυνης Αγωγής Υγείας, διοργανώνει σε συνεργασία με την Ελληνική Εταιρεία Μελέτης ΔΕΠΥ, την Ελληνική Εταιρεία Ψυχοκοινωνικής Υποστήριξης Παιδιών και Εφήβων με Προβλήματα Συμπεριφοράς και το Δήμο Αμαρουσίου, επιμορφωτική ημερίδα, για εκπαιδευτικούς και γονείς, με τίτλο:
«Πώς μαθαίνουμε να είμαστε και να λειτουργούμε σαν ομάδα στο σχολείο» Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 8 Μαΐου 2014, στην αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου του Δημαρχείου Αμαρουσίου (Βασιλίσσης Σοφίας 9 & Δημήτρη Μόσχα, τηλ. 2132038000) και ώρες 18:00 - 20:30. Για περισσότερες πληροφορίες, πατήστε στο σύνδεσμο ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ.
|