Σας κοινοποιούμε την εγκύκλιο υπ' αρ. πρωτ. Φ11/160010/Δ7/8-12-2021 του Υ.ΠΑΙ.Θ. σχετικά με τον Σχεδιασμό και την Υλοποίηση Προγραμμάτων Σχολικών Δραστηριοτήτων (Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης, Αγωγής Υγείας, Πολιτιστικών Θεμάτων) για το σχολικό έτος 2021-2022. Η καταληκτική ημερομηνία υποβολής προγραμμάτων είναι η Τετάρτη 15 Δεκεμβρίου 2021. Η αίτηση και φέτος θα συμπληρωθεί και θα υποβληθεί μόνο ηλεκτρονικά μέσω των παρακάτω υπερσυνδέσμων:
Φόρμα υποβολής προγράμματος Αγωγής Υγείας
Φόρμα υποβολής προγράμματος Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης
Φόρμα υποβολής προγράμματος Πολιτιστικών Θεμάτων
Συνημμένα:
|