Επανάληψη Διαδικτυακού Σεμιναρίου Πολιτιστικών Θεμάτων «Αποτιμώντας 200 χρόνια αγώνων για την ισότητα των φύλων»
«Αποτιμώντας 200 χρόνια αγώνων για την ισότητα των φύλων» Τρίτη 22 Φεβρουαρίου και ώρα 18:00-20:00 Εισηγήτρια του σεμιναρίου θα είναι η κα Άννα Καραμάνου, διδάκτωρ Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας διοίκησης, η οποία έχει διατελέσει μέλος του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου από το 1997 έως το 2004. Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ. |