1ο Βραβείο στο Μεγάλο Διαγωνισμό Ανακύκλωσης στο Δήμο Κηφισιάς για το 1ο Δ.Σ. Κηφισιάς

Κατηγορία: Εκδηλώσεις Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 22 Δεκεμβρίου 2011
Η Δ/νση Α/θμιας Εκπ/σης Β' Αθήνας, οι μαθητές, ο σύλλογος διδασκόντων και η Διευθύντρια του 1ου Δημοτικού Σχολείου Κηφισιάς συγχαίρουμε τα παιδιά της ΣΤ΄ τάξης του σχολείου που κέρδισαν το 1ο βραβείο του μεγάλου διαγωνισμού ανακύκλωσης στο Δήμο Κηφισιάς και τους ευχόμαστε να έχουν πάντα επιτυχίες στη ζωή τους επιδεικνύοντας σε όλες τους τις προσπάθειες ομαδικό πνεύμα και συνεργατική διάθεση για την επίτευξη των στόχων τους. Σε ειδική εκδήλωση που θα γίνει την Πέμπτη 22-12-2011, ώρα 20:00, στο Πολιτιστικό Κέντρο Κηφισιάς οι μαθητές θα παραλάβουν τα έπαθλά τους.