Εκδήλωση με Θέμα "Ενημέρωση και Ευαισθητοποίηση για το Φαινόμενο του Σχολικού Εκφοβισμού" από το 5ο Δ.Σ. Μεταμόρφωσης

Κατηγορία: Εκδηλώσεις Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 17 Φεβρουαρίου 2012
Ο Δ/ντής και ο  Σύλλογος Διδασκόντων του 5ου Δημοτικού  Σχολείου  Μεταμόρφωσης σε συνεργασία με την Εταιρεία Ψυχοκοινωνικής Υγείας Παιδιού και Εφήβου (Ε.Ψ.Υ.Π.Ε.) και τις Σχολ. Συμβούλους 25ης Εκπ/κής Περιφέρειας Δρ. Ελένη Μανιάτη, 2ης Περιφέρειας Ειδ. Αγωγής και Εκπ/σης Δρ. Ράνια Χιουρέα  και την Υπεύθυνη Αγ. Υγείας Δ/νσης Π.Ε.  Β' Αθήνας κ. Ευαγγελία Σιαφαρίκα σας προσκαλούν στην  εκδήλωση με θέμα: "Ενημέρωση και Ευαισθητοποίηση για το φαινόμενο του Σχολικού Εκφοβισμού (Bullying)". Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο 5ο Δ.Σ. Μεταμόρφωσης τη Δευτέρα 5 Μαρτίου 2012 και ώρα 18:00. Πατήστε εδώ για να κατεβάσετε το Πρόγραμμα της εκδήλωσης .