Εκδήλωση από τα Δ.Σ. Νέας Ερυθραίας σε Συνεργασία με το Κέντρο Πρόληψης Εξαρτησιογόνων Ουσιών "Προνοή"

Κατηγορία: Εκδηλώσεις Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 28 Φεβρουαρίου 2012

Πατήστε την εικόνα για να μεγεθύνετε την αφίσαΟι Δ/ντές κι οι Σύλλογοι Διδασκόντων των Δημοτικών Σχολείων της Νέας Ερυθραίας σε συνεργασία με το Κέντρο Πρόληψης Εξαρτησιογόνων Ουσιών "ΠΡΟΝΟΗ" του Δήμου Κηφισιάς-ΟΚΑΝΑ  σας προσκαλούν την Τετάρτη 29 Φεβρουαρίου 2012 στις 18:30 στην Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων του 2ου & 3ου Δ.Σ. Ν. Ερυθραίας (Σπετσών & Ψαρών, τηλ. 210-8071434), στην ομιλία «Ο εκφοβισμός στο χώρο του σχολείου. Πώς να προστατέψουμε τα παιδιά μας»  που θα πραγματοποιηθεί από την Κοινωνική Λειτουργό ? Οικογενειακή Σύμβουλο κ. Αλεξάκη - Αναστασοπούλου Αρχοντούλα. Πατήστε εδώ για να κατεβάσετε την πρόσκληση .