Υποβολή Αιτήσεων για Ένταξη στους Πίνακες Αναπληρωτών και Ωρομισθίων Εκπαιδευτικών Σχολικού Έτους 2012-13

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 04 Ιουλίου 2012
Δεδομένου ότι εντός των προσεχών ημερών θα εκδοθεί από το ΥΠΘΠΑ εγκύκλιος για ένταξη των ενδιαφερόμενων εκπαιδευτικών στους πίνακες αναπληρωτών και ωρομισθίων σχολικού έτους 2012-2013, σας ενημερώνουμε ότι οι αιτήσεις θα υποβληθούν στο Παράρτημα της Διεύθυνσης στο Μαρούσι (Δήμητρος 8, 3ος όροφος, έναντι σταθμού ΗΣΑΠ) σε ημέρες και ώρες που θα ανακοινωθούν με νεότερη ανάρτησή μας στο δικτυακό τόπο της Δ/νσης, αμέσως μετά τη δημοσίευση της σχετικής εγκυκλίου από το ΥΠΘΠΑ. Ενημερωθείτε από το υπ' αριθμ. πρωτ. 8322/4-7-2012 έγγραφο .