Συμπλήρωση Δυναμολογίου Νηπιαγωγείων Σχ. Έτους 2012-2013

Κατηγορία: Εκπαιδευτικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 03 Οκτωβρίου 2012

Το Δυναμολόγιο Νηπιαγωγείου αποτελεί εφαρμογή λογισμικού που αναπτύχθηκε από το Τμήμα Μηχανογράφησης της Δ/νσης Π.Ε. Αθήνας Β', για την αποτύπωση των βασικών στοιχείων των Νηπιαγωγείων της Δ/νσης, καθώς και του μαθητικού και εκπαιδευτικού τους δυναμικού. Παρακαλούνται οι Προϊσταμένες των Νηπ/γείων, αφού διαβάσουν τις οδηγίες συμπλήρωσης του Δυναμολογίου, να συμπληρώσουν τους πίνακές του με στοιχεία απόλυτα ακριβή, και να το αποστείλουν ηλεκτρονικά στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. μέχρι και την Παρασκευή 5/10/2012. Σε περίπτωση που κάποιο Νηπ/γείο δε διαθέτει ακόμα δικό του email, οι Προϊσταμένες των Ν/γείων μπορούν να κάνουν χρήση του προσωπικού τους email ή να απευθυνθούν στο πλησιέστερο Δημοτικό Σχολείο.

Συνημμένα:

Έγγραφο υπ' αριθμ. πρωτ. Φ.22.2/10998/5-10-2012 της Δ/νσης Π.Ε. Β' Αθήνας