Ανακοίνωση του Τμήματος Αναπληρωτών

Κατηγορία: Οικονομικά Δημιουργήθηκε : Τρίτη, 23 Ιουλίου 2013 Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 23 Ιουλίου 2013

Ενημερώνουμε τους αναπληρωτές εκπαιδευτικούς που μισθοδοτούνται μέσω των πράξεων «ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ (Σχολείο 21ου αιώνα) ? Η Μετάβαση: Πολιτισμός και Ένταξη ΕΚΟ στα Δημοτικά Σχολεία » στους Άξονες Προτεραιότητας  1, 2  & 3 , του Ε.Π. «Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση» (ΕΣΠΑ 2007-2013) καθώς και τους εκπαιδευτικούς ειδικότητας ΠΕ70 που είχαν προσληφθεί κατά το σχολικό έτος 2012-2013 για τις Τάξεις Υποδοχής Ζ.Ε.Π. ή/και τα Ενισχυτικά Φροντιστηριακά Τμήματα Ζ.Ε.Π ότι ολοκληρώθηκε η εκκαθάριση και πιστώθηκαν στους λογαριασμούς τους τα ποσά που αντιστοιχούν στο υπόλοιπο 10% του Ιουνίου και στην αποζημίωση μη ληφθείσας άδειας.