Ανακοίνωση Τμήματος Εκπαιδευτικών

Κατηγορία: Εκπαιδευτικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 20 Αυγούστου 2014
Στο πλαίσιο της προσπάθειας της υπηρεσίας μας να διευθετήσει αποτελεσματικά τυχόν ζητήματα που πιθανόν να προκύψουν πριν την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς, σας ενημερώνουμε ότι την επόμενη εβδομάδα, και συγκεκριμένα την Τρίτη 26-8-14, την Τετάρτη 27-8-14 και την Πέμπτη 28-8-14 και ώρες  19:00?21:00 ο Διευθυντής Εκπαίδευσης και συνεργάτες του θα βρίσκονται στα νέα γραφεία της  Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Β? Αθηνών, Ανάφης και Σαντορίνης 4 (είσοδος από τον πεζόδρομο), στο Νέο Ηράκλειο για να δεχθούν γονείς, φορείς και εκπαιδευτικούς.

Στόχος μας πάντα είναι η καλή συνεργασία για την ομαλή και εύρυθμη λειτουργία των σχολείων μας.

Για οποιοδήποτε ζήτημα προκύψει σχετικά με τις εγγραφές ή τις μετακινήσεις μαθητών σε δημοτικά και νηπιαγωγεία, μπορείτε να επικοινωνείτε για να κλείσετε ραντεβού με το τμήμα Εκπαιδευτικών Θεμάτων στο τηλέφωνο 2106012774.
(κ. Γεωργιάδου Δέσποινα, κ. Μοσχούρη Ελένη)