Προσωρινές Τοποθετήσεις Αναπληρωτών Εκπαιδευτικών κλ.ΠΕ08-Εικαστικών, κλ. ΠΕ11-Φυσικής Αγωγής, κλ. ΠΕ16-Μουσικής, κλ. ΠΕ19-20 Πληροφορικής και κλ. ΠΕ18.41 - 32-Θεατρικών Σπουδών

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Σάββατο, 20 Σεπτεμβρίου 2014

Ο Διευθυντής Π.Ε. Β' Αθήνας, κ. Πάρις Βεντήρης ανακοινώνει τις προσωρινές τοποθετήσεις των αναπληρωτών εκπαιδευτικών κλ. ΠΕ08, ΠΕ11, ΠΕ16, ΠΕ19-20 και ΠΕ18.41-32 λαμβάνοντας υπόψη το μοριακό πίνακα, τους κοινωνικούς λόγους, τις δηλώσεις προτίμησης και τις κατά προτεραιότητα λειτουργικές ανάγκες που δημιουργήθηκαν στις σχολικές μονάδες του ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας απο έκτακτες απουσίες και οι οποίες σε κάποιες περιπτώσεις έχουν τροποποιήσει τις ομάδες  των σχολείων. Παρακαλούνται οι εν λόγω εκπαιδευτικοί να παρουσιαστούν και να αναλάβουν υπηρεσία την Δευτέρα 22 Σεπτεμβρίου 2014 στις σχολικές μονάδες που αναγράφονται στον πίνακα.

Για την παραλαβή της σύμβασης θα ενημερωθείτε με νεότερη ανακοίνωση.

Επισυναπτόμενα:

Προσωρινές Τοποθετήσεις Αναπληρωτών Εκπ/κών κλ.ΠΕ08