Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για Απόσπαση Εκτύπωση

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 13 Οκτωβρίου 2014
Σας κοινοποιούμε πρόσκληση του Περιφερειακού Δ/ντή Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπαίδευσης Αττικής, κ. Δ. Γκίνη προς τους εκπαιδευτικούς ΠΕ70 που προσφέρουν διδακτικό έργο στο απογευματινό πρόγραμμα των κλασικών ολοήμερων Δημοτικών Σχολείων της Διεύθυνσης Π.Ε. Α΄ Αθήνας και επιθυμούν να αποσπαστούν για το τρέχον διδακτικό έτος σε μία από τις παρακάτω σχολικές μονάδες:

1. 3ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ερυθραίας
2. 2ο Δημοτικό Σχολείο Μελισσίων
3. 3ο Δημοτικό Σχολείο Μελισσίων
4. 9ο Δημοτικό Σχολείο Αμαρουσίου
5. 2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκης
6. 4ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκης
7. 1ο Δημοτικό Σχολείο Πεντέλης - Κρυστάλλειο
8. 7ο Δημοτικό Σχολείο Κηφισιάς
9. 8ο Δημοτικό Σχολείο Κηφισιάς
10. 3ο Δημοτικό Σχολείο Βριλησσίων
να αποστείλουν σχετική αίτηση απόσπασης στην ηλεκτρονική διεύθυνση της Περιφερειακής Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αττικής (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) τη Δευτέρα 13 Οκτωβρίου 2014 μέχρι τις 15.00.