Μεταθέσεις Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Ε.Ε.Π.) και Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού (Ε.Β.Π.) σε Σ.Μ.Ε.Α.Ε. και ΚΕ.Δ.Δ.Υ. για το σχολικό έτος 2015-2016

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα

Σας κοινοποιούμε την υπ'αριθμ. πρωτ. 196608/Δ3/04-12-2014   εγκύκλιο του Υ.ΠΑΙ.Θ. σχετικά με τις μεταθέσεις Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Ε.Ε.Π.) και Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού (Ε.Β.Π.) σε Σ.Μ.Ε.Α.Ε. και ΚΕ.Δ.Δ.Υ. για το σχολικό έτος 2015-2016. Οι αιτήσεις υποβάλλονται από 8/12/2014 έως 22/12/2014 στις Διευθύνσεις Π.Ε. και Δ.Ε. στην αρμοδιότητα των οποίων υπάγονται τα σχολεία στα οποία τα μέλη του Ε.Ε.Π. και του Ε.Β.Π. ανήκουν οργανικά και στα ΚΕ.Δ.Δ.Υ. στα οποία τα μέλη του Ε.Ε.Π. ανήκουν οργανικά.

Επισυναπτόμενα:

Εγκύκλιος Μεταθέσεων Ε.Ε.Π. - Ε.Β.Π.

Αίτηση Μετάθεσης Ε.Ε.Π. - Ε.Β.Π.

Πίνακας Οργανικών Κενών Ε.Ε.Π. - Ε.Β.Π.