Ανακοίνωση Διευθυντή Π.Ε. Β' Αθήνας

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Διευθυντή Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 04 Φεβρουαρίου 2015
Στο πλαίσιο της προσπάθειας της υπηρεσίας μας να διευθετήσει αποτελεσματικά τυχόν ζητήματα που πιθανόν να προκύψουν την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς αναφορικά με τη χωροταξική κατανομή των σχολικών μονάδων, σας ενημερώνουμε ότι την επόμενη εβδομάδα, και συγκεκριμένα τη Δευτέρα 9-2-15,  και ώρες  18:30?20:30 ο Διευθυντής Εκπαίδευσης και συνεργάτες του θα βρίσκονται στα γραφεία της  Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Β? Αθηνών, Αγίων Αποστόλων και Ανάφης (είσοδος από τον πεζόδρομο), στο Νέο Ηράκλειο για να δεχθούν γονείς, φορείς και εκπαιδευτικούς.